Wyjazdy
KRONIKA 2020

3-6 stycznia 2020 – Beskid Żywiecki                     

– G, I        – Sopotnia Wielka, Korbielów

10-12 stycznia 2020                           – Beskid Wyspowy              

– G           – Brody, Pisarzowa

17-19 stycznia 2020                           – Beskid Mały                      

– G           – Targoszów – Beskidek – Smrekowica, Przydawki – Gibasy – Pod Borem

24-26 stycznia 2020                           – Beskid Żywiecki                               

– G           – Adamy, Zawoja – Mosorne – Obłaźne – Zawoja

31 stycznia – 2 lutego 2020              – Beskid Żywiecki                

– G           – Adamy

8 lutego 2020                                    – Jura                                    

– K           – Niegowonice, Podzamcze, Dzibice, Ostrężnik

15-16 lutego 2020                             – Śląsk Opolski                     

– K           – Ruda Kozielska, Radoszowy, Dobrzeń Mały, Turawa, Ozimek

21-23 lutego 2020                             – Beskid Żywiecki                

– G           – Adamy

29 lutego – 8 marca 2020                 – Cypr                                   

– K           – Aya Napa, Larnaka, Cavo Ghreko, Trodos                    – CY

13-15 marca 2020                              – Beskid Żywiecki i Mały    

– G           – Adamy, Podoły – Carchel – Krzeszów

20-22 marca 2020                              – Beskid Żywiecki                

– G           – Adamy

28 marca 2020                                    – Górny Śląsk                       

– R           – Gliwice – Nieborowice – Trachy – Sośnicowice – Kozłów

22 kwietnia 2020                                               – Górny Śląsk                       

– R           – Gliwice – Ostropa

30 kwietnia 2020                                               – Górny Śląsk                       

– R           – Gliwice – Kopernik – radiostacja – Żorek

30 kwietnia – 1 maja 2020                               – Beskid Średni                   

– G           – Jastrzębia, Gościbia – Szklana Góra, Lanckorona, Kalwaria Z., Stryszów

7 maja 2020                                         – Górny Śląsk                        –

R           – Gliwice – Ligota Zabrska – Sośnica – lotnisko – Sikornik

8-10 maja 2020                                   – Beskid Mały i Średni        

– G           – Ponikiew – Bliźniaki – Brejna, Kurczyna,

14 maja 2020                                      – Górny Śląsk                       

– R           – Gliwice – Żernica – Wilcze Gardło – Ostropa

17 maja 2020                                      – Górny Śląsk                       

– R           – Gliwice – Halemba – Mikołów – Bujaków – Chudów

21 maja 2020                                      – Górny Śląsk                       

– R           – Gliwice – Las Łabędzki – Łabędy

22-24 maja 2020                                                – Beskid Mały                      

– G           – Las – Dusica – Łamana Skała – Czarna Góra, Adamy

4 czerwca 2020                                  – Górny Śląsk                       

– R           – Gliwice – Żerniki – Szałsza

6-7 czerwca 2020                               – Górny Śląsk                       

– S           – SPŁYW KAJAKOWY – Ruda

9 czerwca 2020                                  – Górny Śląsk                       

– R           – Gliwice – Żernica – Nieborowice – Knurów

11-14 czerwca 2020                          – Śląsk Opolski                     

– R           – Nysa – Korfantów – Tułowice – Niemodlin – Turawa – Tarnów Op.

19-20 czerwca 2020                          – Beskid Żywiecki                

– G           – Sopotnia Wielka

20 czerwca 2020                                – Górny Śląsk                       

– K           – Brynek, Kokotek

23 czerwca 2020                                – Górny Śląsk                       

– R           – Gliwice – Ostropa – Willcze Gardło – Smolnica – Żernica

23-26 czerwca 2020                          – B. Wyspowy i Sądecki     

– G           – Pasierbiecka Góra, Makowica – Hala Pisana – Banowiec, Stary Sącz

26-28 czerwca 2020                          – Beskid Średni                   

– G           – Brody, Lanckorona

1 lipca 2020                                         – Górny Śląsk                       

– R           – Gliwice – Szwajcaria – Las Dąbrowa – Kozłów – Ostropa

4-10 lipca 2020                                   – Śląsk – Mazowsze            

– R           – Częstochowa – Pajęczno – Sulejów – Spała – Drzewica – Warka – Czersk – Otwock

14 lipca 2020                                      – Górny Śląsk                       

– R           – Gliwice – Ligota Zabrska – Bojków – Ostropa

17-19 lipca 2020                                                – Beskid Żywiecki                

– G           – Adamy

22 lipca 2020                                      – Górny Śląsk                       

– R           – Gliwice – Knurów – Nieborowice – Żernica – Ostropa

24-26 lipca 2020                                                – Beskid Mały                      

– G           – Przegibek – Czupel – Czernichów – Potrójna – Złota Góra – Porąbka

29 lipca 2020                                      – Górny Śląsk                       

– R           – Gliwice – Las Łabęcki – Kopernik

30 lipca 2020                                      – Górny Śląsk                       

– R           – Gliwice – Sośnica – Zabrze – Sośnica

31 lipca – 2 sierpnia 2020                – Beskid Żywiecki                

– G           – Zawoja – Markowe Szczawiny – Babia Góra – Stracona Polana, Wełczoń

3-5 sierpnia 2020                               – Beskid Żywiecki                

– G           – Adamy, Głuchaczki,

5 sierpnia 2020                                   – Beskid Średni                   

– G           – Maków – Borysówka – Mioduszyna – Sucha Beskidzka

6 sierpnia 2020                                   – Gorce                                 

– G           – Rabka, Chabówka, Jasionów – Maciejowa – Jasionów, Olszówka

7-9 sierpnia 2020                               – Beskid Średni                   

– G           – Zarębki – Grzybkówka, Zachełmna – Mysia Góra, Lanckorona, Brody, Kalwaria Z.

12 sierpnia 2020                                – Górny Śląsk                       

– R           – Gliwice – Kozłów – Rachowice – Sierakowice – Twórg Mały – Trachy – Smolnica

14-16 sierpnia 2020                          – Beskid Średni                   

– G           – Mysia Góra, Poręba – Lubomir – Kudłacze, Jachowska Góra – Bucznik

20 sierpnia 2020                                – Górny Śląsk                       

– R           – Gliwice – Żorek – Żerniki – Maciejów – Sośnica

21-29 sierpnia 2020                          – Beskid Niski                       

– G           – Dukla – Tylawa – Zyndranowa – Czeremcha – Jasiel – Komańcza, Zawadka Rym.

3 września 2020                                 – Górny Śląsk                       

– R           – Gliwice – Stare Gliwice – Łabędy

4-6 września 2020                              – Beskid Śląski i Żywiecki   

– G           – Przybędza – Glinne – Hala Radziechowska, Sopotnia Wielka

10 września 2020                                               – Górny Śląsk                       

– R           – Gliwice – Wilcze Doły – lotnisko

11-13 września 2020                         – Jeseniky                             

– G           – Rejviz, Serak – Keprnik – Ramzova, Horni Boudikov, Velke Losiny    – CZ

16 września 2020                                               – Górny Śląsk                       

– R           – Gliwice – Ligota Zabrska – Baildona – radiostacja

18-20 września 2020                         – Sulovske skaly                  

– G           – Sulov – Rohac – Sulov, Bytca                                                          – SK

24-25 września 2020                         – Beskid Śląski i Żywiecki   

– G           – Zwardoń – Rachowiec – Sól, Krowiarki – Sokolica – Krowiarki

2-4 października 2020                       – Beskid Mały                      

– G           – Pod Borem – Gibasy – Łamana Skała – Dusica – Gibasy – Czarne Działy

6 października 2020                           – Górny Śląsk                       

– R           – Gliwice – Bojków – Mysia Góra – Knurów

8-12 października 2020                     – Beskidy, Kieleckie            

– K           – Cieszyn, Górki Wlk., Sopotnia Wlk., Olkusz, Jeleń, Przedbórz, Góry Suche

24-25 października 2020                  – Beskid Żywiecki                

– G           – Sopotnia Wielka

31 października – 1 listopada 2020                – Pogórze Śląskie                

– G           – Kowale

6-8 listopada 2020                             – Beskid  Żywiecki                              

– G           – Sopotnia Wielka – Przysłopy – Malorka

11 listopada 2020                               – Górny Śląsk                       

– K           – Rachowice, Trachy, Bargłówka – Dziewcze Groby – Orły

13-15 listopada 2020                         – Beskid  Żywiecki                              

– G           – Sopotnia Wielka – Rysianka – Hala Łyśniowska

20-22 listopada 2020                         – Beskid  Żywiecki                              

– G           – Sopotnia Wielka – Łazy – Kotarnica

4-6 grudnia 2020                                 – Beskid  Żywiecki                              

– G           – Adamy – Wsiórz

18-20 grudnia 2020                           – Beskid  Żywiecki                              

– G           – Sopotnia Wielka – Romanka

26 grudnia 2020                                 – Górny Śląsk                       

– K           – Lasy Miechowickie

27 grudnia 2020                                 – Górny Śląsk                       

– K           – Rachowice, Łącza

28-30 grudnia 2020                           – Beskid  Żywiecki                              

– G           – Sopotnia Wielka